جستجو

شرایط رزرو هتل خارجی

کلیه اطلاعات ورودی توسط مسافر از جمله نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت و شماره پاسپورت به صورت صحیح و دقیق وارد شود.

چنانچه عدم انجام سفر به دلیل لغو پرواز از سوی شرکت هواپیمایی باشد مسئولیت خسارات مربوط به کنسلی هتل و تاخیر و یا تعجیل به عهده مسافرین محترم است.

ساعت ورود و خروج به اتاق های هتل بر اساس قوانین مندرج در واچر هتل بوده و مسافران محترم در آن ساعت ها ملزم به دریافت و یا ترک اتاق ها می باشند.

نکته : در صورت تحویل اتاق دیرتر از موعد مقرر توسط هتل ، هیچ مبلغی به مسافر عودت داده نخواهد شد .

هزینه ابطال رزرواسیون هتل یا عدم استفاده از آن بستگی به قوانین هتل ( که در سایت جاباما در بخش قوانین هتل در مقابل هر اتاق ذکر شده است) بستگی دارد:

برخی هتلها از لحظه خرید غیر قابل استرداد می باشند ;

برخی هتلها از تاریخ خاصی بعد از خرید غیر قابل استرداد می باشند ;

و برخی در صورت عدم استفاده ، هزینه یک شب اقامت کسر و مابقی مسترد می شود ;

در صورت درخواست ابطال رزرو، بر اساس قوانین بیان شده مسافرین گرامی اقدام به کنسلی می نمایند.

چنانچه مسافر ممنوع الخروج بوده و یا در برخی مقاصد در بدو ورود مسافر به فرودگاه کشور مقصد ، گذرنامه وی توسط مقامات ذیربط اخذ و نگهداری و هنگام مراجعت به فرودگاه به مسافر برگشت داده شود ، هیچگونه مسئولیتی در این خصوص متوجه ویسمن نخواهد بود.

در صورت عدم صدور ویزا از طرف کشور مقصد ، قوانین کنسلی هتل از سمت مسافر دقیقا مشابه قوانین کنسلی ذکر شده بوده و جاباما قوانین ویژه ای برای مسافر در نظر ندارد.

در صورتیکه مسافر بدون اطلاع قبلی از انجام سفر خودداری ورزد ،کلیه هزینه های مربوط دریافتی جهت رزرو هتل همانند قوانین کنسلی محاسبه می گردد.

رعایت اخلاقیات در طول سفر از سوی مسافر و همچنین رعایت کلیه مقررات کشور مقصد می تواند نشان دهنده فرهنگ غنی ایرانی باشد. لذا عواقب ارتکاب هر گونه تخلف و تبعات داشتن داروهایی یا مواردی که احیاناً در کشور مقصد غیر مجاز بوده ، بر عهده مسافر خواهد بود.

درصورتیکه مسافرت به صورت گروهی و خانوادگی باشد، اگر صدور ویزا و یا بلیط هر یک از مسافران مرفوض یا با تأخیر دریافت شود بقیه مسافران ملزم به استفاده از خدمات درخواستی، و در صورت عدم استفاده می بایست کلیه هزینه های مربوط به ابطال هتل توسط مسافر پرداخت شود.

کنترل تاریخ اعتبار گذرنامه مسافر و شرایط سنی همراهان و صحت اطلاعات ورودی بر عهده مسافر می باشد.

هزینه امکانات یا خدمات جانبی هتل، شامل این رزرو نیستند. همچنین در برخی مقاصد ممکن است مالیات شهری یا مالیات مسافری به‌صورت جداگانه، در محل و به صورت نقدی دریافت شود