Menu

آرشیو تورها

17
شب یلدا
چکیده: در این برنامه ما همراه همسفران عزیز مان خواهیم بود، تا در کنار هم ساعات خوشی را به مناسبت شب یلدا رقم بزنیم. ساعت 13:30روز پنج شنبه(95/10/02 )از جلوی آژانس ویسمن سیر به سمت لواسان و غار موزه وزیری حرکت خواهیم کرد و پس از تماشای مناظر زیبای جاده امامه به غار موزه ی وزیری رفته و از غار دیدن میکنیم  بعد از آن در سالن اجتماعات  جمع... ادامه »
13
قزوین
چکیده: قزوین (به پارسی میانه: کاسپین) یکی از شهرهای بزرگ شرق ایران و مرکز استان و شهرستان قزوین است. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران زمین بوده است و به همین دلیل دارای اماکن و موزه‌های تاریخی بسیاری می‌باشد. قزوین از نظر تعداد اثر تاریخی رتبه اول را در ایران و سوم را در جهان دارد. قزوین پایتخت بزرگ خوشنویسی ایران است و از جمله خوشنویسان م... ادامه »
13
کویر مرنجاب
چکیده: مرنجاب از لحاظ جغرافیایی در استان اصفهان واقع شده است.موقعیت قرارگیری آن در شمال شهرستان آران و بیدگل که جزیی از شهرستان کاشان است می باشد. مرنجاب در واقع نام کاروانسرا ( یکی دیگر از جاذبه های این منطقه) و قناتی می باشد که در زمان شاه عباس صفوی بنا شده که پس از آن نواحی کویری آن به کویر مرنجاب مشهور شده است.کویر مرنجاب یکی از زیباترین مناطق کویری ... ادامه »
01
چابهار
چکیده: بندر چابهار در جنوب و تنها بندر اقیانوسی ایران می باشد که در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.(در جنوب شرقی ایران) این بندر علاوه بر موقعیت بازرگانی آن که دارای نزدیک ترین دسترسی به کشورهای محصور اطراف به آبهای اقیانوس را دارد، دارای جاذبه های گردشگری زیبایی نیز می باشد که در این میان می‌توان به جاذبه های گردشگری زیر اشاره نمود:  ... ادامه »
01
اصفهان
چکیده: اصفهان ازجمله شهرهای باستانی است که در مرکز ایران واقع شده است.این شهر در زمان حکومت صفویان، پس از سلجوقیان، برای دومین بار پایتخت ایران شد.به دلیل آثار باستانی متنوع در زمان پس از اسلام در سال 2006 به عنوان پایتخت تاریخی جهان اسلام معرفی شد. این شهر با توجه به معماری بسیار زیبا و متنوع در نوع خود در پل ها، بلوار های زیبا، تونل‌های زیبا،... ادامه »
01
کرمان و کلوت
چکیده: کرمان پهناورترین استان ایران می‌باشد که در جنوب‌شرقی کشور قرار گرفته است.درگذشته بوتیا، کرمانیا ،گواشیر از دیگر نام‌های کرمان بوده است.شهر کرمان به دلیل اهمیت فراوانی که داشته در دوره‌های مختلف (آل بویه، زندیه، آل مظفر ) پایتخت ایالتی مطرح بود و چند شهر دیگر را نیز در قلمرو خود داشته است. برخی از جاذبه های گردشگری این منطق... ادامه »
25
کاشان
چکیده: کاشان در شمال استان اصفهان و در میان کوه‌های کرکس نطنز و کویر مرکزی ایران واقع شده‌است، آب و هوای کاشان گرم و خشک و پوشش گیاهی آن نیز بیابانی است. کاشان همانند دیگر شهرهای قدیمی ایران معماری سنتی شهری‌اش را تا اوایل قرن بیستم حفظ کرده بود. درختانی سایه گسترده و جریان آب فراوان در جوی‌هایی با کاشی‌های فیروزه‌ای، در... ادامه »
08
کویر طبـــس
چکیده: شهرستان طبس در استان خراسان جنوبی ،از پهناورترین شهرستان های آن می باشد که در منطقه غرب استان واقع شده است. می توان در این تور از طبس، روستای خرو، بقایای قلعه اسماعیلیه، سروهای قدیمی خرو، پیاده‌روی در تنگه خرو تا چشمه آبگرم مرتضی‌علی، بند عباسی، پارک گلشن طبس، قلعه قدیمی طبس، نخلستان‌ و شالیزارهای ازمیغان، پیمایش بخشی از دره کا... ادامه »
14
لفور تا هفت آبشار
چکیده: زیبایی ها در این جنگل تمامی ندارد و هر چه بیشتر به دل جنگل وارد شوید شگفت زده تر می شوید. اگر برای طبیعت‌گردی یا جنگل‌پیمایی می‌خواهید مقصد بکری بیابید، لفور از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود، در این جنگل حدود 2 ساعت پیاده‌روی خواهید داشت، پس از گذر از فیروزکوه و پل سفید، باید خود را به شیرگاه برسانید. مسیر جنگل در راستای جا... ادامه »
30
رفتینگ
چکیده: رفتینگ یا قایقرانی در رودخانه وحشی یکی از جذابترین فعالیت های توریستی و طبیعت گردی است که در آن مسافران سوار بر قایق های بادی مخصوصدر رودخانه ها سفر کرده ، از میان مناظر طبیعی نظیر جنگل ها ،کوه ها ،دشت ها و روستاها گذر کرده ،و از تماشای طبیعت سوار بر قایق و عبور از امواج رودخانه لذت می برند . رفتینگ در دنیا طرفداران بسیاری داشته و شرکت های مسافرتی... ادامه »
صفحه 1 از 5اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   آخرین