اطلاعات تور

تورسه و نیم روزه‎ی کویر مرکزی
 مسافر کویر باید دلداده باشد و به نیت کویر آمده باشد، سختی و تفریح را باهم بخواهد. دشت کویر یا کویر مرکزی در جنوب رشته کوه البرز در مرکز شمالی ایران قرار دارد که وسیعترین کویر ایران می باشد که از دامنه های جنوبی البرز تا مرکز ایران گسترش یافته است و در غرب این کویر دریاچه نمک قرار دارد می توان گفت این بیابان یکی از قطب های حرارتی زمین محسوب می شود. پارک ملی کویر، خارتوران، بجستان، کویر حاج علی قلی دامغان، کویر مسیله، کویر مرنجاب، بند ریگ  و ... در این منطقه واقع شده است.
باید بدانی برای چه  منظور به کویر سفر می کنید؟ آب، بوستان، گل، بلبل، رودخانه و دریا ندارداما در آنجا طبیعت دیگری می بینی که پایداری و ایستادگی را برایت زنده می کند روستاهای زیبای کویری و خانه های خشتی  به شما روی خوش نشان می دهند، شترسواری و دیدن آسمان کویر و راه رفتن بر روی شنزار آدمی را افسون می کند و روز زیبای کویر و شب اسرار آمیز آن دیدنی و شگفت انگیز است.علاوه بر این که چشم‎ها را باید شست کفش ها را هم باید در آورد! چند ساعت پیاده‎روی ماسه‎های روان دشت کویر با پاهای برهنه و همزیستی نزدیک با ستارگان احساس توصیف نشدنی در آدم ایجاد می کند راست است که سکوت کویر را هیچ جا ندارد.اصلا سکوت در کویر معنا ندارد.
جهت رفتن به کویر باید از تهران به اتوبان قم و از آنجا به کاشان ، خور و بیابانک و به کویر مصر می رسیم.
در برنامه تورهای کویر مرکزی، از جاذبه ها و بیابان های زیر دیدن می کنیم:

0 گرمه                    0 بیاضه                   0 کویر مصر                          0 ایراج                    

0 چشمه پتاس       0 دریاچه نمک          0 مسجد جامع نایین               0 خانه پیرنیا 

به دلیل شدت گرمای بالای مناطق کویری در تابستان، بهترین زمان سفر به مناطق کویری از اوایل پاییز و زمستان و حتی نوروز می باشد.

کد تور نام تور تاریخ برگزاری روز ظرفیت رزرو تور