Menu

درباره ویسمن

شرکت گردشگری ویسمن فعالیت خود را از فروردین سال 1391 آغاز نموده است. در طول این سالهای پربار هدف ما همواره رضایت کامل مسافران با ارائه خدمات مطلوب مسافرتی و گردشگری در قالب تورهای فرهنگی، طبیعت گردی و تفریحی به دو صورت گروهی و انفرادی بوده است. ویسمن سیر با برخورداری از نیروهای با تجربه و کارگزاران کار آزموده و متعهد در سراسر ایران و جهان و همچنین به کارگیری ابزارهای نوین ارتباط جمعی همواره در جهت معرفی هر چه بهتر آثار فرهنگی و جاذبه های طبیعی ایران زمین پیشگام بوده است .
باور ما در ویسمن خلق خدمات برتر با هزینه کمتر برای همه است. این مهم تنها و تنها با برنامه ریزی دقیق ،سیاستهای مشتری محور ، تعهد و رفتار مسئولانه کادر متخصص ویسمن فراهم گردیده است ، به طوری که موقعیت ما را به عنوان یک شرکت گردشگری معتبر در طول این سالها تثبیت نموده است.
میکوشیم در راه خدمت به میهن و هم میهنان میهمان نواز خود با تکیه بر باورهای ایرانی و استفاده از موهبات بیشمار خداوند به مردم این سرزمین گامی در جهت توسعه فرهنگ و صنعت گردشگری و سرافرازی ایران عزیز برداریم.
خدمات ویسمن:
1.برنامه ریزی و برگزاری تور های ایرانگردی و طبیعت گردی به دو صورت برنامه ای و سفارشی
2.برنامه ریزی و برگزاری تور های ورودی ایرانشناسی و تهران گردی برای مسافرین و میهمانان خارجی
3.برنامه ریزی و برگزاری تورهای مختلف ورزشی و ماجرا جویانه در مناطق مستعد ایران (دوچرخه سواری ، اسکی ، جنگل پیمایی ، غواصی و ...)
4.برنامه ریزی و برگزاری تورهای توریستی و نمایشگاهی اروپایی و آسیای شرقی
5.برنامه ریزی و برگزاری تورهای سفارشی داخلی و خارجی متناسب با نیاز سازمانها و شرکتهای مختلف
6.صدور بلیط کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی
7.رزرواسیون هتل در سراسر ایران و جهان
8. اخذ ویزای توریستی ایران و سایر کشورهای آسیایی ، اروپایی و امریکایی
9.ارائه سایر خدمات سفر اعم از گشتهای توریستی ، سفرهای شهری و بین شهری ،بیمه مسافرتی و ... در ایران و سایر نقاط جهان.