باشگاه همسفران

تجربه چندین ساله برگزاری تورهای ایران‌گردی و جهان‌گردی، رفته رفته نیاز به وجود پایگاهی جهت سهولت دسترسی به اطلاعات و برنامه‌ها، و تداوم روابط همسفران را به مانشان داد. برآن شدیم باشگاه همسفران ویسمن را که سابق بر این در فضای مجازی، صرفاً وظیفه اطلاع رسانی برنامه ها را برعهده داشت، با کمک همکاران ،همراهان ، همیاران و همسفران خوبمان در طول این سال ها و با هدف ارائه‎ی مطلوب تر خدمات گردشگری با امکانات و امتیازات متنوع و ویژه در محیطی جدید گسترش و ساماندهی نماییم. زین پس فعالیت اعضا تحت عنوان " همسفران باشگاه" شور و حال رنگین¬تری به خود خواهد گرفت. اینک همسفران در سه سطح سپید، سرمه‌ای و نارنجی هریک در کنار برخورداری از امکانات ویژه‌ پایگاه اینترنتی ویسمن و استفاده از مزایای عضویت در باشگاه می¬توانند اطمینان داشته باشند کیفیت تورها و خدمات همچنان که در گذشته دغدغه اصلی مدیران ویسمن بوده است، اکنون نیز برپایه منشور اخلاقی باشگاه وبااستفاده از بهترینهای سفر به شیوه های نوین صنعت گردشگری در بالاترین سطح ممکن وهمچنین باحداقل بهای تمام شده در دسترس همسفران عزیز خواهد بود .

باشد همکاری همکاران مجرب، همراهی همراهان مهربان و همیاری همیاران کارازموده باشگاه موجبات همدلی همه همسفران باشگاه همسفران را در جهت توسعه سطح فرهنگ ایرانگردی و طبیعت گردی فراهم آورد.

امتیازات باشگاه

اعضای باشگاه همسفران، اغلب همسفرانی هستند که ویسمن افتخار میزبانی‌شان را داشته، همسفرانی که پس از چندی به دوستانی ارزشمند تبدیل شده‌اند. ویسمن به پاس قدردانی از همسفران باشگاه ضمن ارائه تسهیلاتی از قبیل رزروآنلاین تورهای گروهی ایرانگردی و طبیعت گردی ، ثبت درخواست تورهای انفرادی و سفارشی، صدور آنلاین و آفلاین بلیط هواپیماورزرو هتل های داخلی و خارجی، اطلاع رسانی منظم برنامه ها و نرخ ویژه تورها " که همگی با عضویت در باشگاه و در محیط وبسایت امکان پذیر خواهد بود"، امتیازاتی مثل تخفیف های ویژه همسفران، شرکت در قرعه¬کشی ماهیانه و فصلی، برخورداری از خدمات رایگان همراه تور (بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی‌و‌...)‌وتقسیط‌تورهای‌گروهی‌ایرانگردی‎را‌برای‌همسفران‌در‌نظرگرفته‌است.

چگونه عضو باشگاه شویم؟

تمامی اشخاص حقیقی با ثبت نام اولیه "همسفر سپید" باشگاه خواهند بود و با هر بار استفاده از خدمات باشگاه طبق جدول شماره 1 امتیاز کسب می نمایند. همسفران سپید با کسب 100 امتیاز به همسفر سرمه‌ای و با کسب 200 امتیاز دیگر همسفر نارنجی باشگاه خواهند بود و از مزایای متناسب آن طبق جدول شماره 2 بهره-مند خواهند شد.

جدول شماره 1 (امتیازات باشگاه)

شرح امتیاز
توریک روزه گروهی ایرانگردی (به ازای هر نفر) 5 امتیاز
تورچند روزه گروهی ایرانگردی (به ازای هر نفر) 10 امتیاز
تور داخلی انفرادی(به ازای هر 200هزارتومان) 1 امتیاز
تور خارجی انفرادی(به ازای هر 600هزارتومان) 1 امتیاز
تور خارجی گروهی(به ازای هر 400 هزار تومان) 1 امتیاز
خدمات سفر داخلی(به ازای هر 300 هزارتومان) 1 امتیاز
خدمات سفر خارجی(به ازای هر 500 هزارتومان) 1 امتیاز

جدول شماره 2 (مزایای باشگاه)

شرح همسفر سفید همسفر سورمه ای همسفر نارنجی
تخفیف تورهای گروهی ایران گردی و طبیعت گردی %3 %5 %7
تخفیف تورهای داخلی انفرادی (تا 9 نفر) %1 %2 %3
تخفیف تورهای اروپایی و گروهی خارجی %1 %2 %3
تخفیف تورهای خارجی انفرادی (تا 9 نفر) %1 %2 %3
تخفیف خدمات سفر داخلی - %1 %2
تخفیف خدمات سفر خارجی - %1 %2
شرکت در قرعه کشی فصلی(تورهای چند روزه ایرانگردی)
شرکت در قرعه کشی ماهیانه(تورهای چند روزه ایرانگردی)
تقسیط تورهای گروهی ایرانگردی -
بیمه مسافرتی رایگان تورهای خارجی - -
ترنسفر رایگان فرودگاه امام خمینی تورهای خارجی - -