جستجو

اعلام تورهای پاییزه باشگاه همسفران

اعلام تورهای پاییزه باشگاه همسفران
برنامه تورهای ایرانگردی و طبیعت گردی باشگاه همسفران ویسمن

 برنامه تورهای ایرانگردی و طبیعت گردی باشگاه همسفران ویسمن در فصل پاییز اعلام شد.

برنامه تورهای یکروزه باشگاه که شامل تورهای فرهنگی و طبیعت گردی میباشد تقریبا هر هفته در دو یا سه مسیر متنوع برنامه ریزی شده که بتوانیم پاسخگوی نیاز همه نوع سلیقه و انتخاب در باشگاه همسفران باشیم. تور ها قالبا در تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی شده .

محل حرکت تورهای باشگاه از میدان ونک ، میدان صنعت و میدان رسالت پیشبینی شده تا دسترسی بهتری برای همسفران در نقاط مختلف شهر ایجاد کنیم.

برنامه تورهای چند روزه باشگاه در پاییز تنوع بیشتری دارد و متناسب با فصل زیبای پاییز مسیر به سمت جنوب تغییر میکند. سعی شده بیشتر به مازندران شرقی بپرداریم و کرمان و جنوب تورهای بازدید از میانکاله ، لوت ، قشم و ... از این دسته اند.      

باشگاه در فصل پاییز توانسته با بهره گیری از مربیان مجرب و متخصص ورزشی تورهای ورزشی پاییزه خود را بسیار متنوع تر و در هجم بالا تر برنامه ریزی کند ، تورهای راه پیمایی  در مسیر های سبک ، تورهای جنگل پیمایی ، تورهای دوچرخه سواری ، تورهای بیابان پیمایی ، تورهای کوه پیمایی،اسکی و رفتینگ در برنامه تورهای پاییزه به دو صورت یک روزه و چند روزه برنامه ریزی شده و سعی شده امکان استفاده عموم افراد جامعه از این تورها فراهم باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

بیشترین بازدید