جستجو

‏۸وسیله‌ای که باید در اولین سفر دریایی همراهتان باشد!‏

‏۸وسیله‌ای که باید در اولین سفر دریایی همراهتان باشد!‏
سفری به دریا

سفرهای دریایی می‌تواند یک سفر ماجراجویی و پرهیجان باشد اگر می‌خواهید برای اولین این نوع از سفر را تجربه کنید باید وسایلی همراه خود داشته باشد

امروز ویسمن قصد دارد 8 مورد از وسایل موردنیاز سفر دریایی را به شما معرفی کند پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا از این سفر هیجان‌انگیز خود نهایت لذت را ببرید.

البته این نوع از سفر زیاد متدوال نیست و البته اگر قصد دارید برای بار اول این نوع از سفر را تجربه کنید و آماده نیستید در ابتدا باید بدانید که وسایل زیادی نیاز نیست همراه خود داشته باشید پس بهتر است در کنار لباس مناسب این ۸ مورد از وسایل موردنیاز سفر دریایی را همراه خود داشته باشید.

سفر دریایی

۱. یک جفت کفش نرم و راحت

در بعضی از سفرها ممکن است با قانون ((بدون کفش )) بعضی از کاپیتان‌ها روبرو شوید یعنی ورود با کفش به قایق ممنوع است اما به هر صورت یک کفش مناسب نیاز می‌شود و به آن احتیاج خواهید داشت. اگر می‌خواهید حرفه‌ای عمل کنید کفش‌های مخصوص و ضدآبی در بازار موجود هستند.

سفر دریایی

۲. یک چاقوی مناسب

زمانی می‌توانید خود را یک دریانورد بدانید که یک چاقو داشته باشید همراه داشتن یک چاقو ساده در بعضی مواقع به‌شدت مورداحتیاج است می‌توانید یک چاقوی چند کاری سوئیسی داشته باشید اما آنچه مهم است یک چاقوی ساده،تاشو و دندانه‌دار است. بهتر است چاقو قفل ضامن‌دار باشد و از نوع استیل مغناطیسی نباشد. این چاقو از باز کردن کنسرو تا بریدن یک طناب همراه شما خواهد بود.

سفر دریایی

۳. جلیقه نجات یا حلقه‌های باد شونده

همان‌طور که میدانیم دریا همیشه آرام نیست و در بعضی مواقع پرتلاطم است پس بهتر است یک وسیله برای لحظات بحرانی همراه خود داشته باشید تا در مواقع حساس خطر از شناور ماندن خود بر روی آب مطمئن باشید این وسیله می‌تواند یک جلیقه نجات قابل باد کردن یا یک حلقه لاستیکی شنا کوچک باشد. اگر به‌جای جلیقه حلقه را  انتخاب کنید می‌توانید از آن در هنگام شنا و خوش‌گذرانی هم استفاده کنید.

سفر دریایی

۴. ننو برای خوابیدن

اگر قرار است روزهای زیادی را در قایق سپری کنید و یک ننو لذت‌بخش برای خود به همراه داشته باشید تا یک تجربه متفاوت را تجربه کنید چندین نوع مختلف از ننو ساخته‌شده از طناب در بازار موجود است و حتی خودتان با پیدا کردن آموزش ساخت، می‌توانید یک مدل ساده‌تر بسازید.

سفر دریایی

۵. یک کتاب یا فیلم آموزش گره زدن پیدا کنید

وقتی قرار باشد شما بخشی از یک سفر ماجراجویانه را در کشتی و قایق سپری کنید باید گره زدن را بلد باشید با استفاده از اینترنت  و کتاب‌های آموزشی انواع گره‌ها را آموزش ببینید .

سفر دریایی

۶. لوازم سرگرمی گروهی با خود ببرید

همراه داشتن یک بازی و سرگرمی گروهی در سفر دریایی شما  یکی از وسایلی باشد که هرگز به ذهنتان نرسد البته بسته به همسفرتان می‌توانید وسایل سرگرم‌کننده مانند تخته‌نرد ، دومینو و یا هر نوع دیگر وسیله بازی با خود همراه داشته باشید  در سفرهای دریای موبایل آنتن نخواهد داشت و بیشتر اوقات در زیر عرشه زمان خود را سپری می‌کنید پس بهتر است برای سرگرم شدن  و شادبود حتماً با خود وسیله سرگرمی و بازی همراه داشته باشید

سفر دریایی

۷. دارو و زنجبیل

دریا زدگی شاید بدتر از هر بیماری باشد که در عمر خود تجربه کرده‌اید. دریازدگی همه بدن شما و حتی ذهن شمارا تحت تأثیر قرار می‌دهد. همراه داشتن کمی زنجبیل می‌تواند معده شمارا بهتر کند و داروی ملاتونین به خواب بهتر شما کمک می‌کند.

سفر دریایی

۸. موسیقی

در موبایل خود و یا هر دستگاه پخش دیگری مانند ام پی فر و .... می‌توانید فهرستی از موسیقی‌های دلخواه خود را ردیف‌کنید تا در سفر خود لذت ببرید.

سفر دریایی

برچسب ها : وسایل سفر
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.