راهنمای انتخاب درست هاستل

 • 17 بهمن 1397
 • 10:00
 • 0 دیدگاه
 • 763 بازدید
 • Article Rating
راهنمای انتخاب درست هاستل
انتخاب هاستل

اقامت در هاستل میتواند یکی از راههای کم کردن هزینه در سفرمان باشد و اغلب ما درباره این نوع اقامتگاه ها هیچگونه شناختی نداریم .در مطلب قبلی برای شما گفتیم که هاستل چیست؟ حال در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما برای انتخاب درست هاستل راهنمایی کنیم

با ویسمن در ادامه مطلب همراه باشید ...

انتخاب درست هاستل

برای اینکه در انتخاب هاستل در مقصدی که قصد سفر به آن را داریم در هنگام رزرو از وب سایت ها باید نکاتی را در نظر داشته باشیم:

1. نه ارزان، نه گران

انتخاب هاستل در سفر برای کم کردن هزینه های سفرمان است اما در این مسئله نباید افراط کرد و بهتر است به دنبال ارزانترین گزینه ها نباشیم زیرا هاستل های که ارزانتر هستند از امکانات کمتری برخوردار هستند و ممکن است خاطرات سفر شما را به خاطرات ناخوشایندی در آن سفر تبدیل کنند اما این نکته را باید در نظر داشته باشیم که اگر هاستلی گرانتر بود دلیل خوب بودن آن نخواهد بود برای انتخاب هاستل بهتر است ابتدا هاستل های یک منطقه را از لحاظ قیمت و امکانات با هم مقایسه و سپس اقدام به انتخاب هاستل و رزرو آن نمائید.

انتخاب درست هاستل

نکته ای دیگری که در انتخاب هاستل باید در نظر داشته باشید این است که هاستل های که تازه شروع به کار میکنند و هنوز در وب سایت های رزرو هاستل امتیاز و دیدگاهی از میهمانان خود ندارند ابتدا کار خود را با هزینه کمتری شروع میکنند تا از این روش بتوانند نظر گردشگرانی که قصد سفر به آن منطقه رادارند به خود جلب کنند.

انتخاب درست هاستل

2. دیدگاه‌ها را بخوانید و امتیازهای دیگر گردشگران را بررسی کنید

امتیازها و نظرات و دیدگاه‌های که دیگران گردشگران در وب سایت رزرو به هاستل ها میدهند خود میتواند کمکی برای انتخاب بهتر هاستل برای شما باشد و بر اساس آن میتوانید هاستل های مشابه همر را فیلتر نمایئد.

انتخاب درست هاستل

قبل از انتخاب هاستل و پیش از هر چیز دیگری ابتدا هاستل های مقصد خود را بر اساس امتیاز زیاد به کم مرتب نمائید در این روش نخستین و بیشترین امتیاز 10 و آخرین و کمترین امتیاز 0 می باشد که برای شما لیستی از هاستل ها در مقابلتان به وجود می آید که نخستین پیشنهادها برای شما از 9 و 8 می باشند در زمانی که مشغول به انتخاب هاستل هستید ممکن است به هاستل های برخورد کنید که درباره آنها دید گاه های چندانی وجود ندارد اما از لحاظ امتیاز دارای امتیاز بالایی هستند. در بعضی مواقع ممکن است این امتیازه ها از سوی کارکنان آن‌هاستل وارد شده باشد؛ اما این امر باتوجه به تعداد کم نظرات دلیل بر آن نمیشود تا آن‌هاستل انتخاب مناسبی برای شما باشد چرا که تنها چند امتیاز بالا می‌تواند میانگین امتیاز هاستل مورد نظر را بالا ببرد.

انتخاب درست هاستل

بعد از اینکه هاستل مورد نظر را با توجه به امتیاز داده شده به آن‌هاستل انتخاب کردید حال زمان آن است تا با نگاهی که به تجربه سفر دیپران گردگران در آن‌هاستل بیندازید بهتر وارد صفحات مختلف آن‌هاستل شوید و به بخش دیدگاه‌ها و نظرات بروید و از تجربه افرادی که در آن‌هاستل اقامت داشته اند استفاده کنید و از این روش میتوانید تصور واقعی نسبت به هاستلی که قصد اقامت در آن دارید داشته باشید.

انتخاب درست هاستل

در مورد دیدگاه‌ها:

1. اینکه شما دیدگاه چه فردی را میخوانید خیلی مهم است و با مراجعه به وب سایت های رزرو هاستل متوجه خواهید شد شخصی که دیدگاه درباره هتل گذاشته است چقدر باتجربه است و دیدگاهش درباره هاستل چقدر به واقعیت نزدیک و فارغ از تجربیات شخصی و مثبت و منفی نوشته شده است.

انتخاب درست هاستل

2. در بعضی اواقت دیده شده که مسئولان یک هاستل برای گرفتن یک دیدگاه خوب به مسافران خود امتیازهایی مانند نوشیدنی رایگان و... میدهند تا از مسافران خود دیدگاه خوبی دریافت کنند این افراد در اکثر مواقع حوصله نوشتن دیدگاه طولان ندارند پس در نتیجه در زمان خواندن دیدگاه‌ها به این نکته توجه داشته باشید و بیشتر به دیدگاه‌های طولانی بیش از دیدگاه‌های کوتاه توجه نشان دهید.

انتخاب درست هاستل

3. هاستل خود را از نظری ویژگی بررسی نمائید

بعد از انتخاب از میان تعداد زیادی هستل وقت آن رسیده تا ویژگی های هاستل ها را مورد بررسی قرار دهید ویژگی های که هر هاستل باید داشته باشد را ببینید و میان دو هاستل که مورد نظر شما می باشد مقایسه نمائید البته یکی از اصلی ترین ویژگی هر هاستل تمیز بودن آن است و بنابراین لازم است میزان تمیزی اقامتگاه را از نظر کاربران مقایسه کنید. البته این موضوع تنها شامل نظافت نیست و هر ویژگی دیگری که وجودش برای شما ضروری است، لازم است کنترل شود.

انتخاب درست هاستل

4. از عکس‌های هاستل بازدید کنید.

بادیدن عکس هاستلی که قصد اقامت در آن را دارید میتوانید متوجه شوید که کجا قرار است اقامت داشته باشید البته بهتر است به عکس‌های که کاربران در سایت قرار میدهند بیشتر توجه کنید زیرا عکس‌های که در سایت در هاستل وجود دارد ممکن است در زمانی که هاستل کار خود را آغاز کرده است گرفته شده باشد گیرند و بنابراین ممکن است اتاق ها در حال حاضر به تمیزی و نویی عکس ها نباشند.

انتخاب درست هاستل

5. به سبک هاستل توجه کنید

هاستل های کشورهای خارجی را می‌توان بسته به فضایی که دارند به دو سبک هاستل شلوغ و هاستل آرام دسته‌بندی کرد. هاستل های شلوغ اغلب میزبان گردشگران جوانی هستند که از سروصدا و مهمانی گرفتن و خوش‌وبش با دیگر مهمان‌ها لذت می‌برند و هاستل های آرام مناسب گردشگرانی است که به دنبال جایی آرام برای استراحت و رسیدگی به کارهایشان هستند. 

انتخاب درست هاستل

برای تفکیک این دو هاستل از هم می‌توانید به امکانات هر یک از آن‌ها توجه کنید. به‌طور واضح‌تر، هاستل هایی که محلی اختصاصی برای نوشیدنی‌ها دارند، بی‌بروبرگرد محلی برای گرفتن مهمانی‌های شبانه و پرسروصدا محسوب می‌شوند و طرفداران خاص خود رادارند؛ بنابراین لازم است در هنگام انتخاب و رزرو هاستل، به این موضوع توجه داشته باشید. درصورتی‌که هاستلی اشتباهی را رزرو کنید، نه‌تنها خود که باقی مسافر آن‌ هاستل نیز اذیت می‌شوند.این موضوع را همچنین از روی دیدگاه‌ها و عکس‌های هر هاستل می‌توانید تشخیص دهید.

انتخاب درست هاستل

برچسب ها : اقامتگاه ها
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.