جستجو
پکیج تور
دبی/Dubai

دبی/Dubai

دبی به دلیل دارا بودن امکانات رفاهی خوب و قابل قبول و همچنین آسمان خراش های محبوب و زیبایش مورد توجه قرار گرفته است، انگیزه ی توریست هایی که به این شهر می آیند با هم متفاوت است؛ برخی برای خرید، برخی برای استراحت و تفریح و برخی هم برای کسب تجارب نو دبی را برای مسافرت انتخاب می کنند

معرفی تور

دبی با سواحل با بنادر زیبا در امتداد خلیج همیشگی فارس یکی از جذابترین و محبوب ترین از نظر گردشگران است و کشور امارات متحده عربی در سمت جنوب ایران قرارداردودبی با مساحت4.144وسیع ترین شهر این کشور است. امروزه دبی به عنوان یکی از برترین شهر های موفق در زمینه ی گردشگری در سطح جهانی مطرح است. شروع شهرسازی در دبی به سال ۱۷۹۹ میلادی باز می گردد اما در سال ۱۸۳۳ میلادی دبی توسط شیخ مکتوم بن بطی بن سهیل آل مکتوم ( امیر دبی) به عنوان شهر معرفی شد. دبی بخش زیادی از شهرت و محبوبیتش را مدیون موقعیت خوب جغرافیایی و سرمایه گذاری شیخ های قدرتمند در زمینه ی جذب توریست است و این چنین در چند سال گذشته توانست جای خود را در مکان های پربازدید خاورمیانه تثبیت نماید. دبی به دلیل دارا بودن امکانات رفاهی خوب و قابل قبول و همچنین آسمان خراش های محبوب و زیبایش مورد توجه قرار گرفته است، انگیزه ی توریست هایی که به این شهر می آیند با هم متفاوت است؛ برخی برای خرید، برخی برای استراحت و تفریح و برخی هم برای کسب تجارب نو دبی را برای مسافرت انتخاب می کنند.

جاذبه های توریستی

اب نمای دبی: بزرگترین آب‌نمای موزیکال دنیا و یکی از معروف‌ترین دیدنی‌های دبی است که در دریاچه‌ برج خلیفه، با هزینه‌ای سنگین، ساخته شده. طول این آب‌نما ۲۷۵ متر است و آب را به اندازه‌ی یک ساختمان ۵۰ طبقه به بالا پرتاب می‌کند.
برج خلیفه: برج خلیفه با ۸۲۸ متر ارتفاع، بلندترین ساختمان دنیا و با ۱۶۳ طبقه بیشترین تعداد طبقات در یک برج را داراست و همین، به یکی از مهم‌ترین دیدنی‌های دبی تبدیلش کرده. تصور کنید که با برجی به اندازه‌ دو برابر برج میلاد طرفید

اسکله ابرا در بی دبی: اسکله ابرا در منطقه‌ای تاریخی قرار دارد و بهترین فرصت برای یک تجربه‌ دریایی است. ۱۰ دقیقه گردش با قایق‌های چوبی و سنتی اسکله در آب‌های نیلگون خلیج فارس و خنکی آب در هوای داغ دبی لذت خاصی دارد.

دلفین بی: دلفین بی دبی که در آتلانتیس پالم واقع شده، بزرگترین مرکز نگهداری و نمایش دلفین در دنیا و یکی از محبوب‌ترین دیدنی‌های دبی است. در این مجموعه هر جور تفریحی برای هر سنی که فکرش را بکنید، امکان‌پذیر است.

امکانات تفریحی

پارك آبي وایلد وادی
سرزمين عجايب
اتوبوس شگفت آور
سياره سحر آميز دبي
پیست اسکی دبی‌
جت اسکی در دبی
تور هلیکوپتر دبی
شهر ورزشي دبي
بالون سواری در دبی

محل اقامت

هتل پنج ستاره
هتل چهار ستاره
هتل سه ستاره

خدمات تور

هتل
بلیط
بیمه
لیدر
ترانسفر
تنظیمات این صفحه تکمیل نشده است.