جستجو
پکیج تور
باکو/Baku

باکو/Baku

باکوشلوغ ترین شهر قفقاز است و با وجود مکان های دیدنی از جمله اپرا موسیقی تئاتر با پارک و سواحل بکر به این شهر رنگ وبوی خاصی داده که برای گردشگران مکان های چشم گیری باشد و از لحاظ دیگر چون بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندرها در ان جای دارد برای گردشگران جالب میباشد

معرفی تور

باکو شهری است با اقتصاد خوب و مقتصدانه و با هزینه بسیار کم از لحاظ سفر گردشگران زیادی را به سمت خود میکشد باکو پایتخت و بزرگترین کشور جمهوری اذربایجان محسوب میشود و این شهر با جاذبه های خرید مدرن و شیک که در خود جای داده
باکو در حاشیه دریای کاسپین قرار دارد. باکو نه تنها وسیع ترین شهر کشور آذربایجان، بلکه بزرگ ترین شهر منطقه قفقاز نیز بوده و امروزه به سبب ویژگی های مدرنش مانند بافت اروپایی و پیشرفت قابل توجهش، به قطب گردشگری این کشور نیز بدل شده است. این شهر همچنین مرکز علمی، فرهنگی و صنعتی جمهوری آذربایجان محسوب می شود و بنابراین اهمیتی دو چندان دارد.
باکو با جمعیت 3 میلیون نفری واز لحاظ تقسیمات شهری به 12 شهر تقیسم شده است . مرکزیت شهر باکو میدان فواره است که با مغازها بوتیک و پاساژه های احاطه شده و مهم ترین خیابان این شهر خیابان نظامی است به این دلیل این جز مهم ترین خیابان هاست چون که بوتیک وفروشکاه های مختلفی داشته که و پیاده رویی غریض و بزرگی روبه رو هستید .
باکو لقب کم ارتفاع ترین پایتخت جهان را به خود اختصاص داده و همچنین بزرگترین شهر دنیاست که پایین تر از سطح دریا با ارتفاع منفی 28 متری اش اشاره کرد .

جاذبه های توریستی

جاذبه های توریستی
قصر شیروان شاه:وارد در اصلی کاخ که میشوید دروازه کوچک میبنید که که وارد دیوان خانه میشود ساختمان گنبد که شکل هشت ضلعی میباشد که خلیل الله اولین جلسه دیوان خود را در این قصر برگزار کرد
حیدرعلی اف : موج‌های جالب و انحناهای چشم‌نواز ایجاد کرده. طراحی فوق‌العاده بنا در کنار رنگ سفید و شفافش، باعث شده خیلی‌ها فقط برای دیدن نمای ساختمان به اینجا بیایند.
میدان فانتین : میدان فانتین یکی از شادترین مکان‌های دیدنی باکو است که پاتوق خرید، پیاده‌روی، گپ زدن و غذا خوردن باکویی‌ها محسوب می‌شود.

امکانات تفریحی

پارک مفاخر
برج‌های شعله
موزه آذر بایجان

محل اقامت

هتل پنج ستاره
هتل چهار ستاره
هتل سه ستاره

خدمات تور

بیمه مسافرتی
راهنمایی فارسی زبان
استقبال و بدرقه فرودگاهی
گشت شهری

تنظیمات این صفحه تکمیل نشده است.