جستجو
پکیج تور
سنگاپور/Singapour

سنگاپور/Singapour

سنگاپور کوچکترین کشور جنوب شرقی اسیا است که در شبه جزیره مالایا واقع شده . این کشور مدرن و ثروتمند و قدرتمند است.سنگاپور یکی از سه کشور کنونی مستقل در جهان است که از از لحاظ دخایر معدنی فقیر واز لحاظ صنعت وخدمات تجربه چشم گیری داشته

معرفی تور

این شهر زیبا با مساحت 718کیلومتر مربع از بحرین کوچک تر است.سنگاپور از چندین شبه جزیزه تشکیل شده است که نسبتا شهری کوچکیست و جالب است بدانید یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان است مردم این کشور اخلاق و علایق خاص و متفاونت زندگی میکنند که جالب است که مورد را دراین مطلب بیان کنیم اولا از انها خرید و واردات شن وماسه از کشورهای مثل ویتنام مالزی و کامبوج است بعد از اینکه این کشور هال متوجه شدند مقدرار زیادی از شن وماسه کمترین امار فساد را دارد چهارما اگر به این کشور سفر کردید ادامس نجووید زیر ا ممنوع میباشد مگربه نسخه ای پزشک اگر در این شهر اشغال بیندازید برای سه بار روز یکشنه با علامتی مه روی گردن شما می اندازن با شرح اینکه من یک اشغال اندازم زیزا که این شهر بسیار به نظافت خود اهمیت میدهد و هر کس موظف به این کار میباشد واین شهر برای گردشگران به همین خاطر اازجذابیت خاصی برخودار است .

جاذبه های توریستی

خلیج :جاذبه های گردشگری خلیج شامل فروشگاه رستوران موزه علوم طبیعی ،ۀ تفریح گاه عمومی که در خلیج میتوانید از ان لذت ببرید به شما پیشنهاد میکنم که حدود ساعت 20به خلیج بروید تا از نور نمایشی که همه جا را تحت تاثیر قرار میدهد لذت ببرید .
معبد مقدس دندان بودا : معبد در مرکز محله چینی‌ها واقع شده است و همچنین دیگر هنرها و فرهنگ بودایی سنگاپوری را نمایان می‌کند.
نایب سفاری : از آنجا که این محل در سال ۱۹۸۴ افتتاح شده است، یکی از جاذبه های سنگاپور با بیش از یک میلیون نفر بازدید در سال با لذت برن از تراموا سواری است
سنتوسا : تفریحگاه جهانی سنتوسا در جزیره سواحل جنوب سنگاپور قرار گرفته است. با داشتن هتل‌ها، رستوران‌ها، کازینو و پارک‌ها، مهم نیست با چه سنی این محل برای همه چیزی دارد.

امکانات تفریحی

استودیو جهانی سنگاپور
سافاری های شبانه
مارینا بی سندز
چرخ و فلک سنگاپور

محل اقامت

هتل پنج ستاره
هتل چهار ستاره
هتل سه ستاره

خدمات تور

بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان
استقبال و بدرقه فرودگاهی
گشت شهری
تنظیمات این صفحه تکمیل نشده است.