جستجو
اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا از فرهنگ و موسیقی تا گاوبازی و فوتبال 


درباره مسیر

چرا اسپانیا؟سواحل بزرگ، کوه، اسکی، آب و هوای فوق العاده، شب زنده داری‌های متنوع و سرگرم کننده، بسیاری از مناطق فرهنگی و تاریخی شهرستانها، تعجبی ندارد که اسپانیا  محبوب ترین مقصد توریستی در اروپا برای هر نوع سفر است. اگر می خواهید به دیدن شهری بروید که زندگی در هر لحظه آن است، مادرید بهترین انتخاب شما خواهد بود. شهری شاد و مردمی که همواره با رویی گشاده به شما لبخند می زنند. کافه ها و رستوران هایی که در هر ساعت از شبانه روز با "تاپو" های لذیذ میزبان شما خواهند بود. صدای گیتار اسپانیش که سر هر کوچه و بازار بی قرارتان می کند. خیابان هایی که گالری های روباز هنر مجسمه سازی و معماری اند و گردشگر اهل هنر و فرهنگ را به خود می خوانند. باغ های سرسبز اسپانیایی که زیر آسمان آبی و آفتاب درخشان شوق پیاده روی را در شما بر می انگیزاند.عاشقان خرید کردن هم در پایتخت مُد و طراحی اسپانیا، بی نصیب نخواهند بود و صدها برند لوکس جهانی و صدها مغازه مُد، آن را سرگرم و جیبشان را خالی می کند. .بارسلونا شهر ساحل و دریا، کافه و شب زنده داری است. شهری در کنار دریای مدیترانه با یکی از لذت بخش ترین سواحل آفتاب گیر اروپا که در فصل گرما بهشت تفریح های آبی است. خیابان های پر از گردشگر آن با صدها مغازه و برند معتبر جهانی وسوسه خرید کردن را در جان شما خواهد انداخت. نمی توانید از لابه لای فرهنگ کاتالان های سرخوش قدم بزنید و بی خیال خوردن یک وعده غذای دریایی شوید. بارسلونا شبیه شهر رویایی پینوکیو شما را برای روزها و روزها چنان سرگرم خواهد کرد که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. اگر عاشق هنر و معماری و نقاشی هم باشید که دیگر اینجا رویای تجسم یافته شما است. موسیقی فلامینگو در کنار تابلوهای پیکاسو و خانه های عجیب و غریب گائودی یعنی قلب سورئال اروپا.

راستی تا یادمان نرفته بگوییم اگر شما هم طرفدار بارسلونا هستید، خانه رویایی آنها یعنی نیوکمپ همین بغل گوش شما قرار دارد..جزایر اسپانیا شامل جزایر بالئاری در دریای مدیترانه و جزایر قناری در اقیانوس اطلس می‌باشد.جزایر قناری از مجموع هفت جزیره با نام های تنریف، گرن کاناریا، لانزاروته، لاپالما، لاگومرا، ال هیرو و فوئرته‌ونتور در اقیانوس اطلس تشکیل شده و به خاطر نزدیکی جغرافیایی، کشور مراکش سال‌هاست ادعای مالکیت آن را دارد؛ اما جزایر قناری بخشی از خاک اسپانیاست و مردم آن ملیت اسپانیایی دارند. بین این هفت جزیره، دو تای آن‌ها از بقیه مهم‌ترند. جزیره تنه‌ریف و جزیره گرن‌کاناری. پایتخت جزایر قناری، شهر لاس‌پالماس است که در گرن کاناری واقع شده و شهر پرطرفداری در میان گردشگران است. جزیره تنه‌ریف هم از هفت تا شهر تشکیل شده که مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهر آن، سانتاکروز در شرقی‌ترین قسمت جزیره است.اسپانیا کجاست؟کشور اسپانیا کشور وسیع با مساحت حدود 506 هزار کیلو مترمربع که دومین کشور وسیع را به خود اختصاص داده وجمعیت 47 میلیلون نفری آن باعث شده تا نظر گردشگران را به خود جلب کنند. تعداد زیادی از گردشگران برای دیدن جاذبه های فراوان و متعدد اسپانیا به این کشور سفر می کنندو لذت میبرند.به این کشور سفر کنید برای شهر های زیبایش از قبیله مادرید،بارسلونا .... این شهر های همه منتظر شما هستند .اسپانیا کشوری قدرتمند است که پایتختی  آن را شهر مادرید به عهده گرفته شهری مملو از تاریخ ،شور و هیجان موسیقی و فوتبال است .اسپانیا کشوری در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا است.از تمام سنت های و جذابیت های که در این کشور وجود دارند چیزی  هم در مادرید گیدا میشود .مادرید در دنیا با میراث فرهنگی و هنری یگانه وزیبایش و شب های پر زرق و برقش می شناسند .نام رسمی اسپانیا پادشاهی  اسپانیا است.بهترین زمان سفر به اسپانیا؟ماه‌های می (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) و اکتبر (۹ مهر تا ۹ آبان) از لحاظ آب و هوا و همین‌طور جمعیت، بهترین ماه‌ها برای سفر به اسپانیا هستند. 


وسیله نقلیه

ویسمن استفاده از وسایل نقلیه توریستی زیر را برای این مسیر در تورهای سفارشی بسته به انتخاب و تعداد همسفران پیشنهاد میکند :
 • هواپیما
 • قطار
 • کشتی

سایر خدمات

ویسمن همچنین آماده ارائه خدمات زیر برای این مسیر در تورهای سفارشی به همسفران می باشد:
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • پذیرایی میان وعده
 • بیمه نامه مسافرتی
 • راهنمای مسلط به زبان
 • مترجم
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ویزای توریستی
 • گشت شهری
 • راهنما

تصاویر مرتبط

اروپای مرکزی

اروپای مرکزی

در کرانه های دانوب آبی بوداپست، زیباترین شهر اروپا در سال[...]

ایتالیا

ایتالیا

ایتالیا بهشتی برای علاقه‌مندان به هنر ، سرزمین گلادی[...]

سوئیس

سوئیس

سوئیس کشور طبیعت، ساعت و شکلات

فرانسه

فرانسه

فرانسه مهد تمدن ،هنر و ادبیات. پاریس شهر عشاق

یونان

یونان

یونان مهد تمدن مغرب زمین و زادبوم دموکراسی، فلسفه غرب و ب[...]