ویزای آذربایجان

ویزا در واقع صدور مجوز ورود به کشور مقصد می باشد که شرایط گرفتن آن در هر کشور متفاوت است. مدت زمان صدور ویزا نیز مانند دیگر مسائل با توجه به قوانین هر کشور متفاوت است. ویزا معمولا از طریق سفارتخانه و کنسولگری ها صادر می شود که پس از بررسی اهداف و سوابق مسافر، آنرا صادر یا رد می کنند.

اخذ ویزای اذربایجان به چند صورت است؟

همانطور که مطلع هستید علی رغم تمامی صحبت ها و شایعات، برای سفر به جمهوری آذربایجان، باکو و شهرهای دیگر آذربایجان(شکی، قوبا، قبله و ...)  هنوز هم نیازمند به اخذ ویزا آذربایجان می باشیم که مسافران ملزم به تهیه  ویزا قبل از سفر می باشند.

اخذ ویزای آذربایجان به دو صورت امکان پذیر است .

لیبلی

الکترونیکی

 شرایط صدور ویزای الکترونیکی و لیبلی متفاوت می باشد با این وجود اعتبار هر دو ویزا برای مدت سه ماه معتبر است و اجازه اقامت در آذربایجان به مدت یک ماه امکان پذیر است.

ویزای لیبلی :

اگر مسافران بخواهند به صورت ویزای فوری لیبلی اقدام به اخذ ویزا نماید که پروسه آن یک روز کاری توسط سفارت خانه وکنسوگری ها صادر میشود باید مدارک خود را به مابرسانند البته به غیر از روزهای (پنجشنبه وجمعه وتعطیلات رسمی ایران )

توجه : این نوع از ویزا تنها بصورت یکبار ورود می باشد.

نکته

اگر کسی بخواهد برای ویزای آذربایجان دچار مشکل نشود باید توجه داشته باشد که به هیچ وجه مهر ورود به ارمنستان در گذرنامه اش نباشد در غیر این صورت مسافر برگشت خواهدخورد مگر اینکه برای اخذ ویزا به صورت الکترونیکی اقدام شود.

والبته مدارک لازم ویزای لیبل

  1. اصل پاسپورت به همراه 7 ماه اعتبار
  2. یک قطعه عکس پرسنلی

ویزای عادی الکترونیکی

ویزا عادی الکترونیکی  طی سه روز کاری (به جز شنبه و یکشنبه) توسط امور خارجه باکو صادر می شود که بطور معمول بین سه تا شش روز کاری بعد، اجازه ورود به باکو را خواهید داشت. مدت اعتبار سه ماهه میباشد با اجازه اقامت یک ماهه.

مدارک لازم جهت ویزای الکترونیکی

  1. اسکن رنگی از صحفه اول دوم پاسپورت با7ماه اعتبار

ویزای فوری الکترونیکی

ویزا فوری الکترونیکی طی سه ساعت (24 ساعته) توسط امور خارجه باکو صادر می شود که از همان روز اجازه ورود به باکو را خواهید داشت. 

مدارک لازم

  1. اسکن رنگی از صحفه اول دوم پاسپورت با7ماه اعتبار

جستجوی ویزا

رزرو بلیط هواپیما در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت
رزرو بلیط هواپیما
رزرو هتل‌‌های پنج، چهار، سه ستاره و اقامتگاه‌های بومگردی در سراسر ایران
رزرو هتل