ویزای اسپانیا


شرایط ویزای توریستی اسپانیا 

مدت زمان

مبلغ ارزی مبلغ ریالی مدارک مورد نیاز انواع ویزا ردیف
14 روز کاری 1،300،000ریال 150یورو

1.مدارک و سوابق شغلی

2.مدارک و سوابق مالی

3.مدارک شناسایی

4.دعوتنامه معتبر

5.فرم درخواست روادید

6.2 قطعه عکس پرسنلی 3در 4

 

یک هفته ای 1
        یک ماهه 2

اسپانیا

اسپانیا نیز مانند بقیه کشورهای اروپایی دیگر نیاز به ویزای شینگن دارد.اسپانیا سالانه  میزبان تعداد زیادی گردشگر است. آب وهوایی اسپانیا به سه دسته تبدیل شده است که شامل نیمه خشک ،اقیانوسی ،مدیترانه 

است.

روادید یا ویزای اسپانیا سالانه متقاضیان زیادی از سراسر جهان و ایران دارد. زیرا این کشور از نظر گردشگران تور اسپانیا و دیگر تورهای اروپایی  بسیار مناسب و جذاب است و همچنین برای دانشجویان گزینه مناسبی برای تحصیل می باشد. بهتر است بدانید که کشور اسپانیا  جزو کشورهای توافق نامه شینگن می باشد.

انواع  ویزا اسپانیا:

همانطور که میدانید اسپانیا کشوری زیبا است که که شرایط جغرافیای مناسب و آب و هوای عالی این کشور موجب شده است به قطب گردشگری جهان تبدیل شود که شرایط جغرافیای مناسب و آب و هوای عالی این کشور موجب شده است به قطب گردشگری جهان تبدیل شود پس بنابراین بر ای هر یک دسته های متفاوت ویزای خاصی وجود دارد 

ویزای کوتاه مدت:

 شما می توانید در ویزای کوتاه مدت بگیرید و در یک بازده 18 روزه ،90 روز در اسپانیا اقامت داشته باشید و لی این را فراموش نکنید که شما حق کار در این کشور را ندارید.ساکنان آمریکا،کانادا استرالیا و نیوزلند نیازی به ویزای کوتاه مدت ندارند و اگر تمایل داشته باشند که بیشتر از سه ماه آنجا بمانند باید از ویزای بلند مدت اقدام کنند .برای تمدید ویزای کوتاه مدت خود باید از طریق سفارت کشورتان در اسپانیا اقدام کنید البته باید به نیز توجه داشته باشید که اقامت شما بیش از 90 روز نشود.

ویزای بلند مدت:

ساکنان کشور های دیگر به غیر از کشور ای اتحادیه اروپا و سوئیس برای کار ،تحصیل و زندگی نیاز به ویزای بلند مدت دارند. البته باید در نظر داشته باشیم که ویزای بلند مدت چند نوع دارد.

ویزای کسب و کار:

در این نوع ویزا شما فقط صاحب و مالک یک کسب و کار هستید و باید برای این نوع ویزا درخواستتان را ثبت کنید. ویزای کسب و کار با ویزای با ویزای کاری متفاوت است  معمولا با یک ویزای کوتاه مدت و سنجیدن اوضاع کشور برای ایجاد بیزینیس می توان اولین قدم برای اخد یک ویزا باشد.

ویزای تحصیلی:

یکی از جذاب ترین مکان ها برای تحصیل کشور اسپانیا است که البته برنامه تحصیلی در اسپانیا با اغلب کشور های دنیا تضاد دارد.اسپانیا رتبه یک در جهان د سال 2014 بیش از چهل هزار دانشجوی خارجی به خود اختصاص داد.

ویزای اقامتی:

ویزای افامتی ویزای است که اجازه زندگی را در اسپانی به آزادی به شما خواهد داد البته بعضی از معذوریت های هم دارد که می توانیم اشاره کنیم به حق رای دادن که فقط مختص به شهروندان است که البته برای شهروند شدن باید پس از گرفتن ویزای اقامت ویزای ملیت اصلی خود را به ملیت اسپانیای تغییر دهید.

ویزای همراه:

اگر همسر شما یا یکی از اعضای اصلی خانواده‌تان در اسپانیا باشد می‌توانید برای اخذ ویزای ملحق شدن به خانواده اقدام کنید. برای ثبت درخواست خود باید خارج از اسپانیا باشید و با ویزای کوتاه‌مدت و در زمان حضور در اسپانیا نمی‌توانید این ویزا را اخذ کنید.

 

جستجوی ویزا

رزرو بلیط هواپیما در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت
رزرو بلیط هواپیما
رزرو هتل‌‌های پنج، چهار، سه ستاره و اقامتگاه‌های بومگردی در سراسر ایران
رزرو هتل